Das Kapital Karl Marks Türkçe PDF indir


Karl Marks - Das Kapital Türkçe
Das Kapital - Karl Marx Türkçe PDF indir
>>Kısayollar
>>Kitap Ön Bilgilendirme ve Yasal Uyarı
>>Karl Marks - Das Kapital Türkçe PDF İndir

Kitap Ön Bilgilendirme ve Yasal Uyarı

ARKA KAPAK YAZISI

Marx, devletlerin yönetici sınıf tarafından idare edildiğini ve devletin ortak kamu çıkarı adına hareker eder gibi yapıp yönetici sınıfın çıkarları doğrultusunda yönetildiğini düşünmekte ve daha önceki sosyoekonomik sistemler gibi kapitalizmin de kendi yıkımına ve yeni bir sistem olan sosyalizmin onun yerini almasına neden olacak iç gerilimler ürettiğini öngörmektedir.

Marx’ın toplum, ekonomi ve siyaset hakkındaki teorileri bir bütün olarak, Marksizim insan toplumlarının sınıf savaşımı üretimi kontrol eden yönetici sınıf ile üretim için gereken emeği sağlayan mülksüz bir emekçi sınıf arasındaki çatışma ile ilerlediğini iddia etmektedir. Kapitalizmin içinde burjuvazi ve proletarya arasındaki sınıf çelişkilerinin çalışan sınıfın siyasi zaferi ve bunun sonucu kurulacak sınıfsız bir toplum; komünizm: özgür üreticiler birliği tarafından yönetilen bir toplumun ortaya çıkacağını iddia etmektedir. Marx düşüncelerinin hayata geçmesi için etkin bir mücadele verdi; emekçi sınıfın kapitalizmin yıkılması ve sosyo ekonomik bir değişimin geçirilmesi için düzenli bir devrim hareketini yürütmek zorunda olduğunu savundu. Marx insanlık tarihindeki en etkileyici figürlerden biridir. Dünya çapında birçok entelektüel, işçi sendikaları ve siyasi parti onun temel çalışmalarından farklı biçimlerde etkilenmiştir.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları satın almadan önce detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.Yaptığımız içerik paylaşımlarında herhangi bir kurum ya da kuruluşa zarar vermek amaçlı değildir. Aksine duyulmamış ya da bölgesel kalmış kurumların global bir şekilde tanıtılması amaçlanmıştır. Site böylece ücretsiz bir reklam ağı oluşturmaktadır. Eğer yayınevi istediği taktirde kitapların indirilmesini sağlayan linkler pasif hale getirelecektir. Mega Menüde yer alan iletişim (telif bildir) alanından ulaşabilirsiniz.

Site içerisinde paylaşılan e-booklar hiçbir şekilde sunucularımız içerisinde barındırılmamaktadır. Ücretsiz cloud(Yandex.disk, Google Driver, Turbobit, Zipyshare, Usercloud, Mega.nz vb) sistemleri içerisinde barındırılmaktadır.

PDF Nedir?


PDF, platformlar arası taşınabilir ve yazdırılabilir belgeler oluşturmak amacıyla üretilmiş sayısal bir dosya biçimidir. Birçok platform için bedava görüntüleyicinin olması dolayısıyla PDF yazdırılabilir ve düzenlenmesi beklenmeyen belgelerin dağıtımı için tercih edilir.(Vikipedi)PDF Dosyalarını Nasıl Açarım?


Adobe Acrobat Reader Adobe yazılım şirketi tarafından geliştirilen bir ücretsiz PDF okuma yazılımıdır. 1993 yılından beri geliştirilmektedir. Çok sayıda farklı yazılım ile PDF dosyalarını okumak ve denetlemek mümkündür.(Vikipedi)

Mobil cihazlar için Google Play'de bulabilirsiniz.Bazı Sınav Kitap Katogarileri:
Sitemiz tarafından size sunulan PDF SORU BANKASI içerikleri tamamen ücretsizdir.
Sizden herhangi bir şekilde ücret ya da kişisel bilgileriniz istenmemektedir.
İstenildiği takdirde kulak asmamanız rica olunmaktadır. Eğer ki kişisel verilerinizi paylaşırsanız bundan doğacak sıkıntıdan site yönetimi sorumlu değildir. alert-error
$ads={1}
إرسال تعليق (0)
أحدث أقدم