Alfa Yayınları Semboller ve işaratler PDF İndir


Alfa Yayınları Semboller ve işaratler PDF İndir
Alfa Yayınları Semboller ve işaratler PDF İndir
>>Kısayollar
>>Kitap Ön Bilgilendirme ve Yasal Uyarı
>>Alfa Yayınları Semboller ve işaratler PDF İndirKitap Ön Bilgilendirme ve Yasal Uyarı

Gerek benzersiz ve muhteşem baskısı gerekse de içerik itibarıyla belkentileri aşan bir kitap! 


Kadim Hiyerogliflerden zamane logolarına, 2000’den fazla işaret ve simgenin anlam ve kökenlerini keşfedip sırlarını çözebilirsiniz.


Aşkın klasik simgesi neden okun deldiği kalptir? Bereket simgelerinin tarihten gelen kökenleri neye dayanır? Terazi neden dayanır? Terazi neden adalet sembolüdür?


Bu büyüleyici ve şık kitap imgelerin ardındaki anlamı araştırıyor.

Yüzlerce ücretsiz pdf soru bankası ve pdf kitap arşiv indirme sitemize hoşgeldin. Sitemizde günümüzde girilen sınavlar için güncel basılmış kitapların pdf örneklerini bulabilirsin. Böylelikle kitapları satın almadan önce detaylı şekilde inceleyebilirsin. Kendi seviyene uygun olup olmadığına karar verebilirsin. Karar verdikten sonra en yakın kitapevinden veya online kitap satış mağazalarından sana uygun olan şekilde sipariş verebilir ya da satın alabilirsin.Yaptığımız içerik paylaşımlarında herhangi bir kurum ya da kuruluşa zarar vermek amaçlı değildir. Aksine duyulmamış ya da bölgesel kalmış kurumların global bir şekilde tanıtılması amaçlanmıştır. Site böylece ücretsiz bir reklam ağı oluşturmaktadır. Eğer yayınevi istediği taktirde kitapların indirilmesini sağlayan linkler pasif hale getirelecektir. Mega Menüde yer alan iletişim (telif bildir) alanından ulaşabilirsiniz.

Site içerisinde paylaşılan e-booklar hiçbir şekilde sunucularımız içerisinde barındırılmamaktadır. Ücretsiz cloud(Yandex.disk, Google Driver, Turbobit, Zipyshare, Usercloud, Mega.nz vb) sistemleri içerisinde barındırılmaktadır.

PDF Nedir?


PDF, platformlar arası taşınabilir ve yazdırılabilir belgeler oluşturmak amacıyla üretilmiş sayısal bir dosya biçimidir. Birçok platform için bedava görüntüleyicinin olması dolayısıyla PDF yazdırılabilir ve düzenlenmesi beklenmeyen belgelerin dağıtımı için tercih edilir.(Vikipedi)PDF Dosyalarını Nasıl Açarım?


Adobe Acrobat Reader Adobe yazılım şirketi tarafından geliştirilen bir ücretsiz PDF okuma yazılımıdır. 1993 yılından beri geliştirilmektedir. Çok sayıda farklı yazılım ile PDF dosyalarını okumak ve denetlemek mümkündür.(Vikipedi)

Mobil cihazlar için Google Play'de bulabilirsiniz.Bazı Sınav Kitap Katogarileri:
Sitemiz tarafından size sunulan PDF SORU BANKASI içerikleri tamamen ücretsizdir.
Sizden herhangi bir şekilde ücret ya da kişisel bilgileriniz istenmemektedir.
İstenildiği takdirde kulak asmamanız rica olunmaktadır. Eğer ki kişisel verilerinizi paylaşırsanız bundan doğacak sıkıntıdan site yönetimi sorumlu değildir. alert-error
$ads={1}
1 تعليقات

إرسال تعليق
أحدث أقدم